The-best-crypto-game

معرفی بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد

در زمانه‌ای زندگی می‌کنیم که بسیاری از ابعاد زندگی از جمله روش‌های کسب درآمد، دچار تغییر و تحولاتی وسیع شده است. از جمله روش‌هایی که امروزه برای به دست آوردن سود و درآمد، مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌توان به انجام بازی اشاره کرد. بازی‌ها تا کنون فعالیت‌هایی برای شادی و نشاط در ایام فراغت بوده‌اند. اما در شرایط امروز جوامع، به امکاناتی برای کسب درآمد مبدل شده‌اند. همان‌طور که می‌دانید در شرایط موجود، ارزهای دیجیتالی زیادی با استفاده از فناوری بلاک چین، ایجاد شده‌اند و افراد زیادی به این حوزه، علاقه نشان داده‌اند.

بنابراین شرکت‌های ساخت بازی نیز از این قافله عقب نمانده‌اند و بازی‌هایی را طراحی و تولید کرده‌اند که بر بستر بلاک چین قرار دارند. به این نوع از بازیها، در اصطلاح، بازی‌های کریپتویی گفته می‌شود. در این نوع از سرگرمی‌ها، کاربران می‌توانند در حین بازی، توکن‌هایی غیر قابل تعویض را به دست آورند و از این طریق، دارایی‌های دیجیتالی خود را افزایش دهند. در این مطلب قصد داریم برخی از بهترین بازی‌های کریپتویی را معرفی نماییم. اما پیش از آن لازم است بدانید بازی کریپتویی به چه نوعی از بازی، گفته می‌شود.

بازی کریپتویی چست؟

بازی‌های کریپتویی، همان‌طور که گفته شد بازی‌هایی هستند که بر بستر و فناوری بلاک چین ایجاد شده‌اند. این بازی‌ها در حقیقت همان بازی‌های ویدئویی هستند. در واقع، تفاوت اساسی بازی‌های کریپتویی با دیگر انواع بازی‌های ویدئویی در این عامل است که در جریان بازی و در مراحل مختلف بازی‌های کریپتویی از ارزهای دیجیتال به عنوان پاداش یک مرحله و یا پیروزی در یک نبرد استفاده می‌شود. یعنی در صورتی که شما یک نبرد را ببرید و یا از مرحله‌ای به مرحله دیگر هدایت شوید پاداش شما به شکل ارز دیجیتال خواهد بود. لازم به ذکر است که این بازی‌ها نیز مانند بازی‌های ویدئویی دیگر، در سبک‌های مختلفی ساخته می‌شوند و به صورت‌های فردی و یا گروهی نیز اجرا می‌گردند.

بازی کریپتویی چست؟
بازی کریپتویی چست؟

معرفی بهترین بازی‌های کریپتویی

بازی کریپتو کیتیز (Crypto Kitties)

کریپتو کیتیز یکی از بازی‌هایی است که بر بستر بلاک چین طراحی شده است. کاربرانی که وارد این بازی می‌شوند می‌توانند گربه‌های مجازی مختلفی را خریداری نمایند و سپس آن‌ها را بزرگ کنند. آن‌ها هم‌چنین می‌توانند به مبادله و معامله گربه‌های مجازی خود دست بزنند. یکی از امکاناتی که کاربران با ورود به این بازی به آن دست پیدا می‌کنند این است که آن‌ها قادر خواهند بود گربه‌های مجازی خود را با یکدیگر ترکیب کنند و از این طریق به نژادی تازه دست یابند. توکن مورد استفاده در بازی کریپتو کیتیز، اتر است. چراکه این بازی، بر بستر اتریوم، واقع شده است.

بازی سند باکس (Sand box)

بازی کریپتویی سند باکس نیز از دیگر بازی‌هایی است که برای کسب درآمد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بازی نیز بر بستر اتریوم واقع شده است. در این بازی کریپتویی، از سه توکن استفاده می‌شود. توکن‌های مورد استفاده در این بازی عبارتند از: Land و Sand. هم‌چنین این امکان وجود دارد که کاربران در این بازی برای خود، توکنی را ایجاد نمایند و در جریان بازی از آن استفاده کنند. لازم به ذکر است که توکن اصلی این بازی، سند است و از توکن لند برای نمایش ارزهای دیجیتالی استفاده می‌شود. از طرف دیگر کاربران در این بازی می‌توانند یک اکوسیستم برای خود طراحی نمایند و یا آثار هنری دیجیتالی خود را ایجاد کنند و به فروش آن، دست بزنند.

بازی سورر (Sorare)

سورر یکی دیگر از بازی‌های کریپتویی است که بسیاری از افراد از آن به عنوان منبعی برای کسب درآمد استفاده می‌کنند. در این بازی، برای کاربران این امکان فراهم شده است که تیم‌های پنج نفره تشکیل دهند. این بازی نیز بر بستر بلاک چین اتریوم طراحی شده است. هر یک از کاربران در این بازی این امکان را خواهند داشت که بتوانند کارت‌های دیجیتالی مربوط به بازیکنان تیم‌های ورزشی را خرید و یا فروش کنند. بنابراین در جریان ورود به بازی، آن‌ها می‌توانند کارت مورد نظر خود را انتخاب کنند و سپس یک تیم پنج نفره را ایجاد کنند و به مسابقه دست بزنند. در صورتی که هر یک از کاربران بتوانند پیروز میدان مسابقه باشند می‌توانند کارت پاداش دریافت نمایند. این پاداش‌ها در قالب ارز دیجیتال اتر خواهد بود.

Sorare
Sorare

بازی هش راش (Hash Rush)

بازی هش راش نیز از دیگر انواع بازی‌های کریپتویی است که بر بستر فناوری اتریوم ایجاد شده است. این بازی قابلیت و امکان اجرا شدن بر روی کامپیوترهای شخصی را دارد. بازیکنان در این بازی کریپتویی باید مقری را برای خود ایجاد کنند و سپس از ساخته‌های خود در برابر هجوم و حملات دیگر کاربران حفاظت نمایند.

بازی اینفینیت فلیت (Infinite Fleet)

این بازی یک بازی فضایی است که چند نفر می‌توانند به اجرای آن بپردازند. بازی اینفینیت فلیت بر لایه دوم بلاک چین بیت کوین قرار گرفته است. بازیکنانی که به این بازی وارد می‌شوند نقش فرماندهان ناوگان کشتی‌های جنگی را بر عهده می‌گیرند. این افراد باید در مراحل بازی با بیگانگان مبارزه کنند.

برچسب‌ها: بدون برچسب

افکارتان را باما در میان بگذارید

اطلاعات شما پیش ما امن هست، آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!