الماس دیجیتال

کلاب الماس دیجیتال برای کاربران ویژۀ پلتفرم

بازار ارزدیجیتال به‌عنوان نوپاترین، نوین‌ترین، و سودآورترین بازار سرمایه‌ای حال حاضر دنیا (به نسبت سهام، طلا و…)، در حال حاضر سرشار از فرصت‌های جذاب و ناب سرمایه‌گذاری شده است‌. فرصت‌هایی در قالب پروژه‌های ارز دیجیتالیِ نوپا و ارزشمند، که گاهاً در طول مدتِ کوتاه، سودهای چندصددرصدی را با خود به همراه داشته و حتی به نسبت خرید ارزهایی مثل بیت‌کوین و اتریوم هم شدیدا جذابتر هستند.

هرچه این فرصت‌ها در بازار ارزدیجیتال بیشتر بوجود می‌آید و ارزهای دیجیتال بیشتری به مارکت عرضه میشوند، شناسایی این فرصت‌ها و تشخیص ارز دیجیتال ارزشمند از ارز دیجیتال بی‌ارزش سخت‌تر میشود.

ما در شرکت نیکات با استقرار تیم حرفه‌ای تحلیل بازار، بسیاری از این ارزهای دیجیتال نوپای ارزشمند را شناسایی کرده و در آن‌ها سرمایه‌گذاری میکنیم و حالا قصد داریم تا به کاربران ویژۀ پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات، با هدف افزایش سودآوری آنها، این ارزها و پروژه‌های جذاب و نوپای ارزشمند را بصورت رایگان و تحت نام کلاب الماس دیجیتال معرفی کنیم.

برای استفاده از کلاب الماس دیجیتال از ۲ طریق امکان ارتقاء به سطح ویژه کاربری وجود دارد :

۱. حجم تراکنش حداقل 10 میلیون تومان در ماه در پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات

۲. تگ کردن حداقل ۱۰ کاربر دیگر در قسمت کامنت این پست (مشروط به اینکه 5 نفر از افراد تگ شده پیج را فالو نمایند و از زمان فالو کردن پیج توسط آنها بیش از یکماه نگذشته باشد که این موضوع توسط ربات بررسی میشود.)

کاربران سطح ویژه میتوانند پس از ارتقاء سطح به یکی از ۲ طریق گفته شده، با ارسال کلمه کلاب الماس دیجیتال به دایرکت پیج ما، درخواست عضویت رایگان در کلاب الماس دیجیتال را اعلام نمایند.

ارزهای دیجیتال نوپای ارزشمند بصورت روزانه و یا هفتگی از طریق استوری کلوزفرند همین پیج به همراه نقطه ورود و تارگت و توضیحات اجمالی پروژه توسط تیم تحلیل بازار نیکات اعلام میشوند.

نکته مهم ۱ : این ارزها صرفاً ارزهایی هستند که توسط تیم تحلیل بازار نیکات به عنوان یک ارز نوپای ارزشمند یا همان الماس دیجیتال شناخته شده‌اند و توسط شرکت نیکات در آنها سرمایه‌گذاری صورت میگیرد و هیچگونه سیگنال خرید یا توصیه مالی نبوده و نیستند و طبیعتاً پذیرش و مدیریت ریسک سرمایه‌گذاری با سرمایه‌گذاران است.

نکته مهم ۲ : امکان نگهداری و خرید ارزهای شناسایی شده در پروژه الماس دیجیتال به زودی و تا چند هفته آینده در اپلیکیشن پلتفرم سرمایه‌گذاری نیکات فراهم خواهد شد اما تا پیش از آن، شیوه خرید و سرمایه‌گذاری در آنها اعلام خواهد شد.

نکته مهم ۳ : سطح کاربری ویژه بصورت ماهانه توسط ربات بررسی شده و دسترسی کاربرانی که سطح کاربری آنها از سطح ویژه تغییر پیدا کرده باشد تا ارتقاء سطح مجدد به سطح ویژه از الماس دیجیتال توسط ربات قطع خواهد شد.

حتما پیج اینستاگرام نیکات رو فالو کنید تا از خدمات کلاب الماس دیجیتال بهره مند شوید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

افکارتان را باما در میان بگذارید

اطلاعات شما پیش ما امن هست، آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!