پنکیک سواپ نیکات

نحوه خرید ارزهای معرفی شده در کلاب الماس دیجیتال نیکات از طریق تراست والت و پنکیک سواپ

دنیای ارزهای دیجیتال همواره رو به گسترش بوده و از زمان معرفی این بازار تا به امروز افراد زیادی را به خود جذب کرده است.همانطور که احتمالا میدانید،روش هایی برای خرید و فروش رمز ارزها وجود دارد،اغلب افراد از روش سنتی یعنی رفتن و نام نویسی در صرافی های بزرگی مانند بایننس استفاده میکنند که البته روشی مناسب است،اما با پیشرفت فناوری بلاکچین و غیرمتمرکز تر شدن این سیستم روش های دیگری نیز بای دسترسی به بازار کریپتو بوجود آمد.در این روش نیازی به ثبت نام و احراز هویت که ممکن است مورد قبول واقع نشود (مخصوصا برای ما ایرانیان بدلیل تحریم ها) وجود ندارد و از طریق نصب کیف پول های ارزهای دیجیتالی به راحتی قابل انجام است.در این مقاله قصد داریم تا روش دسترسی و نحوه خرید ارزهای نوپا از طریق تراست ولت و پنکیک سواپ که معروف ترین و بهترین شیوه موجود است را به شما دوستان گرامی توضیح دهیم.با ما همراه باشید.

دانلود و نصب تراست ولت:

مرحله 1

دریافت آخرین ورژن برنامه Trust Wallet، از طریق سایت trustwallet.com و یا گوگی پلی.

تراست والت

مرحله 2

پس از دانلود و نصب برنامه، Trust Wallet را باز کرده و روی ایجاد کیف پول جدید(create new wallet) کلیک کنید. در مرحله بعدی عبارت بازیابی 12 کلمه ای خود را دریافت خواهید کرد که به عنوان پشتیبان برای وجوه شما عمل می کند.

اپلیکیشن تراست والت

نکته مهم:  هیچ راهی برای تغییر یا بازیابی عبارت 12 کلمه ای خود در صورت گم شدن یا فراموش شدن آن وجود ندارد.اگر عبارت بازیابی خود را گم کنید، سرمایه خود را نیز از دست خواهید داد.Trust Wallet با حساب های بانکی سنتی کاملاً متفاوت است. شما مالک واقعی “پول” خود هستید، تراست ولت هرگز نمی تواند به دارایی های شما دسترسی داشته باشد.

از نظر فنی امکان بازیابی کیف پول برای شرکت سازنده تراست ولت وجود ندارد زیرا به عبارت بازیابی شما دسترسی ندارند. (این عبارت بازیابی 12 کلمه ای ،فقط می تواند برای بازگرداندن دسترسی به کیف پول شما استفاده شود).در نتیجه پیشنهاد میشود تا این عبارت را در چند جای مختلف و امن برای خود بنویسید و نگه داری کنید.

حال میرویم به سراغ اصل مطلب،چگونه ارز های نوپا را از طریق پنکیک سواپ در تراست ولت بخریم؟

خرید بایننس کوین

قبل از هر چیز،بهتر است بدانید که باید مقداری بایننس کوین (BSC) برای این کار داشته باشید،میتوانید این کار را از طریق صرافی های مختلفی انجام دهید که در اینجا به دلیل سهولت و امنیت بالای پلتفرم نیکات به شما پیشنهاد می شود تا از این روش اقدام کنید:

ابتدا اپلیکیشن نیکات را نصب کرده، سپس با ورود به قسمت ارز دیجیتال و کلیک برروی دکمه پروفایل، فرایند احراز هویت را انجام دهید. شایان ذکر است فرایند احراز هویت در اپلیکیشن نیکات، آنی و به سرعت بوده و با استفاده از سرویس‌های شاهکار، ثبت‌احوال و… ، بسیار دقیق و بدون‌خطا عمل میکند و این موضوع، امنیت کاربران نیکات را بالا میبرد.

پس از تکمیل فرایند احراز هویت و تایید سطح اول اطلاعات هویتی و بانکی، میتوانید بایننس کوین را خریداری نمایید. توجه کنید که برای اینکه بایننس مستقیماً به تراست‌والت شما واریز گردد، باید در قسمت پیش فاکتور آدرس آن را وارد کنید.

اپلیکیشن نیکات

اکنون که بایننس کوین را به تراست ولت خود واریز کردید، مراحل بعدی به شرح زیر می باشد:

ورود به پنکیک سواپ

روی گزینه  DApps کلیک کنید.

کیف پول تراست

به پایین بروید و PancakeSwap را در زیر گزینه Exchange پیدا کنید.

روی PancakeSwap کلیک کنید سپس به صفحه جدید هدایت خواهید شد.

عکس گزینه PancakeSwap

در تب جدید، باید روی گزینه Connect کلیک کنید و سپس Trust Wallet را انتخاب کنید.

اکنون شما با موفقیت حساب Trust Wallet خود را به PancakeSwap متصل کردید. در صورت موفقیت آمیز بودن اتصال، شناسه کیف پول خود را به جای عبارت «اتصال» در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد.

اکنون فقط یک کار باقی می ماند، هر توکن جدیدی را که میخواهید با این روش بخرید یک ادرس مخصوص دارد که به راحتی میتوانید از طریق سرچ کردن آن ارزدیجیتال در سایت کوین مارکت کپ که با پیشوند BSC مشخص است کپی کنید،سپس بعد از باز کردن پنکیک سواپ در تراست ولت طبق روش بالا، بایننس اسمارت چین خود را به در بالا انتخاب میکنید (مانند شکل) و سپس گزینه پایین را انتخاب کرده و ادرس را در آنجا وارد میکنید و در پایان تایید نهایی را میزنید.

بعناون مثال فرض کنید که میخواهید ارز دیجیتال Dragon Kart را با این روش بخرید:

بعد از پیدا کردن و وصل شدن به پنکیک سواپ از طریق گزینه DApps، ادرس توکن Dragon Kart را از سایت coinmarketcap کپی میکنید و سپس در قسمت مربوطه وارد میکنید و بعد از تعیین مقداری که میخواهید بخرید، تایید نهایی را میزنید.

کوین مارکت کپ

حال برای مشاهده موجودی خود در تراست والت، باید از قسمت add custom token اقدام کرده، شبکه اسمارت چین را انتخاب کنید و کانترکت آدرس توکن (که از سایت کوین مارکت کپ کپی کرده بودید) را وارد کنید (دسیمال را عموماً روی 18 قرار دهید)

برچسب‌ها: بدون برچسب

افکارتان را باما در میان بگذارید

اطلاعات شما پیش ما امن هست، آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!